МОДЕРАТОРУ:

Стріляти - тимчасово відключати відвідувача від чату за допомогою модераторських повноважень.
 1. Сам не порушуй правила.
 2. Не стріляй без ВАГОМОЇ причини (вагомі причини: сильний флуд, мат, спрямовані в чийсь бік образи, нав'язлива реклама, реклама чатів).
 3. Не стріляй з кімнати, яка відрізняється від тієї, в якій сидить жертва (щоб бачила повідомлення про виведення до саду).
  Не стріляй у кімнаті "Бєспрєдєл", там все можна - лаятися, ображати одне одного (виняток - занадто злісний флуд, що не дає спілкуватися іншим відвідувачам кімнати, а також ніки, що містять у собі образу когось конкретного, наприклад, "Вася84-лох"). У кімнатах "Секс", "Гей/Ліс/Бі" допускається спілкування на теми сексу, але не допускаються заклики до реальних інтимних відносин, віртуальний секс - тільки в приваті. Чат Bizarre - не місце для "знімання".
 4. Не стріляй просто за входження "[ценз]" у повідомлення або нік (часто автоцензура відпрацьовує неправильно, наприклад, слово "истребитель"). "[ценз]" на те і придуманий, щоб частково полегшувати життя модератору, тому, якщо автоцензура впоралася, не потрібно стріляти. Виняток - явна спроба образити, наприклад, фраза "Іди на [ценз]", адресована комусь із чатівців.
 5. Не стріляй, ґрунтуючись на нібито копії повідомлення з чийогось привату (Бо його легко підробити, а перевірити неможливо).
 6. Якщо лаються двоє або більше людей, розберись, якщо це можливо, хто це заварив, і першим відключи його (інших, можливо, відключати й не потрібно).
 7. Не використовуй повноваження з корисливою метою, задля зведення особистих рахунків, внаслідок особистої ворожості тощо.
 8. Не давай у користування свій пароль будь-кому (будь то найкращий друг або найближчий родич), не залишай чат без нагляду, ретельно стеж за своїм паролем, не допускай його розповсюдження, витоку. Як тільки з'являється підозра, що хтось знає твій пароль, звертайся за адресою, вказаному на сторінці входу в чат з проханням про зміну пароля (Вкажи нік, старий пароль, бажаний новий пароль). Інакше модераторські повноваження на такий нік будуть відключені з практично нульовою ймовірністю відновлення.
 9. Не стріляй на чиєсь прохання, якщо сам не бачиш на те причини.
 10. Не підписуйся ніком, відмінним від свого.
 11. Не провокуй на порушення, не підбурюй, не знущайся над іншими відвідувачами, не вступай у перепалку з чатівцями, якщо тебе ображають, не відповідай образою – використовуй свої повноваження як модератор.
 12. У жодному разі не з'ясуй стосунки з іншим модератором на очах у всіх, тобто, в загальному чаті.
Про поняття "Плагіат ніка":

Якщо нік простий, заснований на слові або імені, що часто вживається, наприклад, "Alex", "Саня", "Super", і т.д. - ніки, схожі на нього, плагіатом вважати не можна, тільки якщо явно видно, що це спроба підробити нік: точка в ніке, схожа буква, та щось подібне. На більш складні та оригінальні ніки діяти на свій розсуд.

Стріляй ТІЛЬКИ У НАДЗВИЧАЙНИХ ВИПАДКАХ, по можливості роблячи приписку, що містить причину.

Будь ОБ'ЄКТИВНИМ, або не використовуй модераторські повноваження в особистих / корисливих цілях!

ДЕМОКРАТИЧНІСТЬ, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, ОБ'ЄКТИВНІСТЬ і ЛОЯЛЬНІСТЬ мають бути основними рисами модератора.

Загалом, просто БУДЬ ЛЮДИНОЮ.

Успіхів!